Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan her türlü çiçek dizaynı, marka, logo ve ses, çiçek görüntüleri, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra "İçerik" olarak ifade edilecektir.) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Sera çiçekçiliğe aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz,paylaşılıp haksız rekabet oluşturulabilecek şekilde yayınlanamaz.

Internet aracılığı ile tarafımıza ilettiğiniz bilgiler, hiçbir biçimde 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır. Bu bilgiler, sitemiz hakkında istatistiksel veriler oluşturmak, sitemizi revize etmek amaçlı kullanılabilir.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir biçimde e ticaret sitemizin veritabanında tutulmaz. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz ekran anlaşmalı olduğunuz bankalara aittir ve bu ekran anlaşmalı olduğunuz bankanın serverlerinde tutulmaktadır.

18 yaşından küçüklerin, Sera Çiçekçiliğe ait web sitelerine velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Sera Çiçekçilik sorumlu değildir.

» Üye Girişi » Üye Ol » Sipariş Takip


» Genel Bilgiler » Müşteri Hizmetleri » Faydalı Bilgiler » İletişim
» Hakkımızda » Çiçek & Bitki Bakımı +90 232 347 31 37
» Hizmetlerimiz » Kime ne gönderilir?
» Mesafeli Satış Sözleşmesi » Ödeme » Çiçeklerin anlamı info@bornovacicekci.com.tr
» İptal & İade Prosedürü » Güvenlik » Özel Günler
» Sık Sorulan Sorular » Teslimat » Burçlar ve Çiçekler

Copyright© 2024 bornovacicekci.com.tr Tüm Hakları Saklıdır

 

 


Tasarım & Uygulama : Ciceklive